رفتن به نوشته‌ها

طراحی وب سایت رستوران که می توانید از آن لذت ببرید

طراحی وب سایت رستوران، مانند هر نوع طراحی وب سایت تجاری، بسیار مهم است زیرا وب سایت یک رستوران اغلب اولین برخوردی است که یک غذاخوری بالقوه با رستوران دارد. در مورد آن فکر کنید: وقتی تصمیم می گیرید کجا غذا بخورید، چگونه تصمیم خود را محدود می کنید؟ نزدیکی، قیمت، نوع غذای ارائه شده … تمام اطلاعاتی که در وب سایت رستوران پیدا می کنید.

برای صاحب رستوران، طراحی وب سایت موثر، غذای رستوران و تجربه ای را که ارائه می دهد به فروش می رساند و نوید یک تجربه لذیذ را به همه کسانی که برای بازدید می آیند، می دهد. به عنوان بخش اصلی برندسازی بصری رستوران شما، می تواند تاثیر قابل توجهی بر کسب و کار شما داشته باشد.

فقط از دیگران در صنعت بپرسید. بر اساس نظرسنجی اخیری که ما در 99طراحی توسط ویستا انجام دادیم، اکثریت (89%) از صدها رهبر کسب و کارهای کوچک در مهمان‌نوازی در سرتاسر آمریکای شمالی، بریتانیا، استرالیا و نیوزلند معتقدند که برندسازی برای موفقیت کلی آنها مهم است، با 83٪. می‌گویند که به رشد درآمد کمک می‌کند. از همین گروه، 87 درصد گزارش کرده اند که نام تجاری آنها به جذب مشتریان جدید کمک می کند و 93 درصد می گویند که به ایجاد اعتماد کمک می کند.

اگر صاحب رستوران، صاحب رستورانی هستید که به زودی می‌خواهید یا یک طراح که وظیفه ایجاد یک وب‌سایت رستوران را دارد، ببینید رستوران‌های زیر چگونه ویژگی‌های خود را به نمایش می‌گذارند.

کاری که طراحی سایت رستوران عالی انجام می دهد

فرقی نمی‌کند که شیک‌ترین استیک‌خانه شهرتان باشید یا یک مامان کوچک و صبحانه پاپ که هر بار فقط می‌تواند هشت مشتری را در خود جای دهد. رستوران شما به یک وب سایت نیاز دارد.

چرا؟

زیرا وب سایت رستوران شما سخنگوی، کارت ویزیت و موتور اصلی تبلیغات آنلاین آن است. هنگامی که مردم به دنبال جایی برای غذا خوردن به صورت محلی هستند، طراحی وب سایت رستورانی با ظاهر عالی می تواند تفاوتی بین انتخاب آنها برای غذا خوردن در رستوران شما و رفتن به جای دیگری باشد.

https://99designs.co.uk/blog/web-digital/restaurant-website-design/

منتشر شده در آموزش طراحی سایت

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *