رفتن به نوشته‌ها

پلتفرم بهتر برای تجارت الکترونیک چیست؟

یکی از اولین انتخاب هایی که یک برند تجارت الکترونیک جدید باید انجام دهد این است که چگونه وب سایت خود را بسازد. تعداد زیادی سازنده وب سایت برای تجارت الکترونیک وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب منحصر به فرد خود را دارند. اما به نظر می رسد دو نامزد، Squarespace و Shopify اخیرا توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. در مسابقه Squarespace vs. Shopify بهترین انتخاب برای شما کدام است؟

person in a whirlwind of colors, fonts, deisgn options for squarespace and shopify websites

در زیر، ما این دو سازنده وب‌سایت محبوب را با هم مقایسه می‌کنیم تا بتوانید ببینید کدامیک با سبک شما سازگارتر است. ما به دسته‌های معمول ویژگی‌های قابلیت استفاده، سفارشی‌سازی، قیمت‌گذاری و تجارت الکترونیک نگاه می‌کنیم تا بتوانید درباره محل راه‌اندازی فروشگاه آنلاین خود تصمیمی آگاهانه بگیرید. اما قبل از اینکه به جزئیات بپردازیم، بیایید به یک نمای کلی از هر پلتفرم نگاه کنیم.

 

بلافاصله، بزرگترین تفاوت بین Squarespace و Shopify این است که Squarespace یک سایت ساز عمومی برای هر صنعتی است، در حالی که Shopify به طور خاص برای تجارت الکترونیک ساخته شده است. این شکاف در قلب بحث Squarespace در مقابل Shopify قرار دارد: Squarespace ویژگی های بهتری برای ساخت سایت عمومی دارد، در حالی که Shopify ویژگی های بهتری برای تجارت الکترونیک دارد.

 

از نظر محبوبیت، هر دو Squarespace و Shopify برندهای معتبری هستند. یک مقاله مشاور فوربس برای بهترین پلتفرم های تجارت الکترونیک در سال 2022، Squarespace را به عنوان بهترین پلتفرم کلی با Shopify در رتبه پنجم (از ده) قرار داده است. در حالی که به نظر می رسد این نشان می دهد که Squarespace بدون شک بهترین انتخاب در مورد جزئیات است، شما هنوز هم ممکن است آنچه را که Shopify ارائه می دهد ترجیح دهید، اما این بستگی به چیزی دارد که به دنبال آن هستید.

در اینجا یک نمودار سریع وجود دارد که برخی از نکات کلیدی را خلاصه می کند، اما البته، در زیر به جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت.

 

https://99designs.co.uk/blog/web-digital/squarespace-vs-shopify/

منتشر شده در آموزش طراحی سایت

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *