رفتن به نوشته‌ها

ساخت وب سایت بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو

1 – اول باید بدانید که هدف شما از وب سایت خود چیست. باید به این موضوع قبل از طراحی و ساخت وب سایت فکر کرد. آیا هدف از وب سایت این است که می خوهید محصولات خود را به نمایش بگذارید؟ اگر این چنین باشد آیا شما می خواهید محصولات خود را آنلاین بفروش برسانید؟ اگر وب سایت شما یک وب سایت معلومات عمومی و علمی باشد چگونه می خواهید این اطلاعات را به بازدید کنندگان خود ارائه دهید؟ و دقیقا شما اصلا چه می خواهید در وب سایت خود ارائه بدهید؟

2 – جمع آوری اطلاعات: قبل از اینکه بخواهم به شما هزینه ساخت و طراحی وب سایت را بگوییم شما باید بدانید که چه اطلاعاتی را می خواهید در وب سایت خود قرار دهید. به عنوان مثال بسیاری از عکس ها و محصولات در صورت وجود به چه صورت می خواهید آنها را در وب سایت خود قرار دهید.

3 – دیدار و مشاوره با شرکت ما: هنگامی که شما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را جمع آوری کردید و اهداف وب سایت خود را تعیین کردید با خدمات تحت وب دارکوب تماس بگیرید. ما به شما یک مشاوره رایگان و بدون تعهد در باره پروژه ارائه می دهیم. ما به شما مشاوره ای در مورد چگونگی پیاده سازی ایده های خود و همچنین به شما گزینه هایی را ارائه می دهیم تا شما بتوانید بهترین تصمیم در باره کسب و کار خود را هم از نظر اقتصادی و حرفه ای انجام دهید.

4 – تمام اطلاعات لازم را برای ما فراهم کنید: هنگامی که ما در مورد طراحی سایت به توافق رسیدیم تمام اطلاعات لازم را برای ما فراهم کنید تا تیم متخصص طراحی وب سایت بتواند طراحی وب سایت شما را شروع کند. در هنگام طراحی ما به شما مفهوم کامل طرح اولیه را می دهیم پس از اینکه این طرح مورد تایید شما قرار گرفت ما محتوای باقی مانده وب سایت را پر می کنیم و وب سایت را به طور کامل طراحی و ایجاد می کنیم. پس از اینکه طراحی وب سایت به اتمام رسید هم ما و هم شما غلط گیری نهایی را از طریق وب سایت انجام خواهیم داد. پس از انجام و ساخت تنطیمات وب سایت صورت حساب به شما فرستاده خواهد شد و وب سایت بر روی اینترنت راه اندازی خواهد شد. ( یک سپرده 50% قبل از طراحی وب سایت لازم میباشد ).

5 – بازار یابی برای وب سایت شما: پس از اینکه ساخت و طراحی وب سایت شما به اتمام رسید وب سایت بروی شبکه جهانی اینترنت راه اندازی خواهد شد. شما نیاز خواهید داشت تا به همه در مورد وب سایت خود خبر دهید. ما وب سایت جدید شما را به موتورهای جستجوی یاهو، گوگل و بینگ ارسال خواهیم کرد. اما برای بازاریابی روش های دیگری را هم باید انجام داد. ما به شما در مورد چگونگی بازاریابی برای وب سایت خود مشاوره ای خواهیم داد.

6 – نگهداری از وب سایت خود: بروز رسانی منظم و تغییر طرح وب سایت به شما کمک خواهد کرد تا مشتریان و بازدید کنندگان دوباره به وب سایت شما بر گردنند. بستگی به نوع وب سایت شما باید بروز رسانی روزانه و یا هفتگی و یا ماهیانه و یا فصلی را در نطر بگیرید. تعمییرات اساسی و طراحی مجدد وب سایت باید هر دو و نیم تا 3 سال انجام گیرد.

وب سایت های طراحی شده توسط دارکوب برای موتورهای جستجو کاملا بهینه سازی شده اند. کلیه سایت های دارکوب دایو بیس طراحی شده و استانداردهای w3c در سایت ها به طور کامل رعایت می شود و همچنین آدرس دهی صفحات بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو می باشد. البته بهینه سازی پیشرفته تر نیز برای سایت هایی که جزو خدمات آن نمایش در صفحه اول گوگل می باشد انجام می گردد

07-تیر-1397
sitedesign.joomir.com

منتشر شده در آموزش htmlآموزش طراحی سایت

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *